Hakkımızda

Sizin Bahçe Çiftliği, 2009 yılından bu yana sizlerle birlikte. Doğal Ürün Mağaza, Dinlenme Tesisi, Büyükbaş Süt Hayvan Çiftliği ve Tarımsal Üretimini Burdur’un Çeltikçi ilçesinde yer alan kendi arazilerimizde gerçekleştiriyoruz.

Sizin Bahçe Markasıyla yol üstü dinlenme tesisi restaurant olarak başlayan ve sonrasında Sizin Bahçe Çiftliği Markası altında kendi tarımsal ve hayvansal ürünlerini üretip ilk elden pazarlamaya odaklanmışdır.

Hizmet sektörü ve tarımla iç içe geçen yıllarda; bilgi, birikim ve tecrübemiz sizlerin önerileri ve desteği ile gelişmiştir.

Tamamı doğal ürünler üzerine kurulu, sıcak ve samimi bir aile ortamı ile sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına Sizin Bahçe Ailemiz her gün daha çok çalışmaktadır. Hizmet sektörü, Hayvancılık ve Tarım alanlarında gerçekleşen her türlü yeniliği takip edip bunları markamıza adapte etmeye çalışıyoruz. Ekibimizin her üyesi işini severek yapmakta, kendini geliştirmek için her gün daha çok çaba harcamaktadır.

İyi ve doğal tarım ile sizlere doğal ürünlerin işlenerek en kaliteli ve güvenilir şekilde ulaşması için çabalıyoruz.

Web sayfamızdan, Sizin Bahçe Çiftliğinin tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretimini yaptığı, aynı zamanda yöresel ev yapımı reçel, pekmez, un, sirke, tereyağı, peynir gibi ürünlere ulaşabilir, güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bunların dışında üretimi yapılan baharat, kuru bakliyat, zeytin çeşitleri, soslar gibi daha bir çok doğal ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Daha fazla doğal ve katkısız ürünler için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma ve hayata bakış açımız Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün

” Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak , isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. ”

Sözleri ile doğru orantılıdır.